Kallid Eesti Kunstiakadeemia vilistlased!

Olete väga oodatud Eesti Kunstiakadeemia (tema eelkäijate Riigi Kunsttööstuskool, Riigi Tarbe- ja Kujutava Kunsti Kool, Riigi Kõrgem Kunstikool, Jaan Koorti nimeline Riigi Rakenduskunsti Kool, ENSV Tallinna Riiklik Tarbekunsti Instituut, Eesti NSV Riiklik Kunstiinstituut (ERKI), Tallinna Kunstiülikool) 98. aastapäeva puhul toimuvale vilistlaste kokkutulekule!

Kokkutulek toimub reedel, 26. oktoobril alates kell 17.00 Rüütelkonna hoones, Kiriku plats 1, kus hetkel tegutseb EKA Vabade kunstide teaduskond ning toimuvad üldteooria loengud.

Tänavu on kavas taaskord töötoad, loengud ja vestlusringid. Loodame, et krokii ja vormituba, mis osutusid ülimenukaks möödunud aastal, saavad ka tänavu teoks. Kella 18–20 on kavas loengud vilistlastelt ja õppejõududelt ning õhtul on avatud Nostalgia nurk, kus taaselustatakse vana maja meeleolu, keldriruumides avatud Jututuba. EKA Päeval saab osta ka EKA kirjastuse väljaandeid, EKA sümboolikaga meeneid jm. Toimub EKA vana maja fotode näitusmüük. Varugem kaasa sularaha!

26. oktoobril ehk sama päeva esimeses pooles toimub ka EKA avatud uste päev sisseastujatele ja koostööpartneritele, osakondades on väljapanekud tudengite töödest ja EKA EXPO ettevõtetele loodud disainilahendustest, toimuvad erialatutvustused jmt. Ka sinna on oodatud meie vilistlased, kes kaaluvad edasiõppimisvõimalusi nii endale kui järeltulijatele või soovivad end kurssi viia EKAs toimuvaga. Hommikul alates kella 9.00 on võimalik tulla vabakuulajaks loengutesse, külastada erialaosakondi ja EKA EXPOt Disainiteaduskonna hoones Estonia pst 7/Teatri väljak 1 ruumis 265. Olete väga oodatud.

Avatud EKA Päeval on avatud kõik hooned Kiriku plats 1 (Vabad kunstid), Estonia pst 7/Teatri väljak 1, Suur-Kloostri 11 ja 11a (Kunstikultuur ja sisearhitektuur- ja mööblidisain), Raja 11a (skulptuur ja installatsioon), Gonsiori 9 (Avatud Akadeemia, stsenograafia), Pikk 20 (Arhitektuur).

Palume levitada teavet oma kursusekaaslaste ja ülikoolikaaslaste seas!

Ja viimaks, võtke veel aega ning täitke EKA vilistlaste küsimustik siin lingil EKA vilistlase ankeet